Maak kennis met het Fieber team

Onderstaande helden werken zich dagelijks in het zweet om jou te voorzien van een passend advies, de beste service en uitstekende installatie.

Ilia Gontcharov

Ilia Gontcharov

Ilia Gontcharov

Accountmanager

088 25 50 119
ilia.gontcharov@fieber.nl

Luc Verschuren

Luc Verschuren

Ria de Haan

Ria de Haan

Sales Development Representative

088 25 50 125
ria.dehaan@fieber.nl

Jurjen

Jurjen van der Veer

Jurjen van der Veer

Marketing Stagiair

088 25 50 100
jurjen.vanderveer@fieber.nl

Vacature

Vacature

Vacature

Call center medewerker

088 25 50 100
info@fieber.nl

Jos Ludlage

Jos Ludlage

Account Manager

088 25 50 150
jos.ludlage@fieber.nl

Kenneth van Dijk

Kenneth van Dijk

Lizette

Lizette van Rossum

Lizette van Rossum

Adviseur

088 25 50 100
Lizette.vanrossum@fieber.nl

Ankie Horjus

Ed Dubbeldam

Ed Dubbeldam

Monteur

088 25 50 101
support@fieber.nl

Susanna Wijnsma

Susanna Wijnsma

Adviseur

088 25 50 100
sales@fieber.nl

Jolanda van Wilderen

Jolanda van Wilderen

Adviseur

088 25 50 121
jolanda.vanwilderen@fieber.nl

Marc Visser

Marc Visser

Erik Ligtvoet

Erik Ligtvoet

Rob Buijs

Rob Buijs

Vacature

Vacature

Vacature

Account manager

088 25 50 100 
info@fieber.nl

John Splinter

John Splinter

Order Management

088 25 50 126
john.splinter@fieber.nl

Linda de Jong

Linda de Jong

Jelke de Boer

Jelke de Boer

Marketing

088 25 50 113
jelke.deboer@fieber.nl

Gerard ten Boom

Gerard ten Boom

Adviseur

088 25 50 100
gerard.tenboom@fieber.nl

Alexander van As

Debbie Alfing

Simon Valstar

Twan Verseput

Twan Verseput

Martin Hoekstra

Martin Hoekstra

Teamleider

088 25 50 133
martin.hoekstra@fieber.nl

Amy Vallenduuk

Gretha Keegstra

Marielle Ljuboja

Marielle Ljuboja

Adviseur

088 25 50 136
Marielle.ljuboja@fieber.nl