Maak kennis met het Fieber team

Onderstaande helden werken zich dagelijks in het zweet om jou te voorzien van een passend advies, de beste service en uitstekende installatie.

Ilia Gontcharov

Ilia Gontcharov

Accountmanager

088 25 50 119
ilia.gontcharov@fieber.nl

Luc Verschuren

Luc Verschuren

Luc Verschuren

Projectmanager

088 25 50 124
luc.verschuren@fieber.nl

Ria de Haan

Ria de Haan

Sales Development Representative en Chat

088 25 50 125
ria.dehaan@fieber.nl

Jurjen van der Veer

Jurjen van der Veer

Jurjen van der Veer

Marketing assistent

088 25 50 129
jurjen.vanderveer@fieber.nl

Vacature

Vacature

Vacature

Call center medewerker

088 25 50 100
info@fieber.nl

Jos Ludlage

Jos Ludlage

Account Manager

088 25 50 150
jos.ludlage@fieber.nl

Kenneth van Dijk

Kenneth van Dijk

Rico Nagelhout

Rico Nagelhout

Marketing stagiair

088 25 50 100
rico.nagelhout@fieber.nl

Rafik Habi

Rafik Habi

Accountmanager

072 711 2 711
rafik.habi@tritel.nl

Ed Dubbeldam

Ed Dubbeldam

Monteur

088 25 50 101
support@fieber.nl

Giovanni Fidder

Giovanni Fidder

Adviseur

088 25 50 103
giovanni.fidder@fieber.nl

Jolanda van Wilderen

Jolanda van Wilderen

Accountmanager

088 25 50 121
jolanda.vanwilderen@fieber.nl

Marc Visser

Marc Visser

Erik Ligtvoet

Erik Ligtvoet

Rob Buijs

Vacature

Vacature

Vacature

Account manager

088 25 50 100
info@fieber.nl

John Splinter

John Splinter

Order Management

088 25 50 126
john.splinter@fieber.nl

Linda de Jong

Linda de Jong

Linda de Jong

Finance

088 25 50 116
linda.dejong@fieber.nl

Jelke de Boer

Jelke de Boer

Marketing

088 25 50 113
jelke.deboer@fieber.nl

Marianne Egbert

Alexander van As

Vacature

Vacature

Vacature

Adviseur

088 25 50 100
info@fieber.nl

Simon Valstar

Twan Verseput

Twan Verseput

Accountmanager

088 25 50 120
Twan.Verseput@fieber.nl

Martin Hoekstra

Martin Hoekstra

Teamleider

088 25 50 133
martin.hoekstra@fieber.nl

Amy Vallenduuk

Annemarieke Madderom

Annemarieke Madderom

HR manager

088 25 50 100
annemarieke.madderom@fieber.nl

Marielle Ljuboja

Marielle Ljuboja

Accountmanager

088 25 50 136
Marielle.ljuboja@fieber.nl

Arjen de Lange

Arjen de Lange

Project manager

088 25 50 100
arjen.delange@fieber.nl

Dominque Matthijssen

Dominque Matthijssen

Mobile Support Executive

088 25 50 100
dominique.matthijssen@fieber.nl

Daphne van Kraanen

Daphne van Kraanen

Office manager

088 25 50 100
daphne.vankraanen@fieber.nl

Joost Visser

Joost Visser

Customer Care Medewerker

088 25 50 100
joost.visser@fieber.nl

Remco Cevat

Remco Cevat

Customer Care Medewerker

088 25 50 100
remco.cevat@fieber.nl

Miranda van Weerden

Miranda van Weerden

Mobile Support Executive

088 25 50 100
miranda.vanweerden@fieber.nl

Thomas Werkhoven

Thomas Werkhoven

Customer Care Medewerker

088 25 50 100
thomas.werkhoven@fieber.nl

Michiel van Bruggen

Michiel van Bruggen

Customer Care Medewerker

088 25 50 100
michiel.vanbruggen@fieber.nl