Maak kennis met het Fieber team

Onderstaande helden werken zich dagelijks in het zweet om jou te voorzien van een passend advies, de beste service en uitstekende installatie.

Ilia Gontcharov

Ilia Gontcharov

Ilia Gontcharov

Account Manager Binnendienst

088 25 50 119
ilia.gontcharov@fieber.nl

Luc Verschuren

Luc Verschuren

Floor Suurland

Floor Suurland

Floor Suurland

Account Manager Binnendienst

088 25 50 122
floor.suurland@fieber.nl

David Bruining

David Bruining

David Bruining

Marketing Stagiair

088 25 50 100
david.bruining@fieber.nl

Alexander van As

Vacature

Vacature

Adviseur

088 25 50 100
info@fieber.nl

Simon Valstar

Twan Verseput

Twan Verseput

Dewi Verseput

Ed Dubbeldam

Ed Dubbeldam

Monteur

088 25 50 101
support@fieber.nl

Susanna Wijnsma

Susanna Wijnsma

Adviseur

088 25 50 100
sales@fieber.nl

Jolanda van Wilderen

Jolanda van Wilderen

Adviseur

088 25 50 121
jolanda.vanwilderen@fieber.nl

Susan ten Boom

Susan ten Boom

Jos Ludlage

Jos Ludlage

Account Manager

088 25 50 150
jos.ludlage@fieber.nl

Kenneth van Dijk

Kenneth van Dijk

Gerard ten Boom

Gerard ten Boom

Adviseur

088 25 50 100
sales@fieber.nl

Marc Visser

Marc Visser

Erik Ligtvoet

Erik Ligtvoet

Rob Buijs

Rob Buijs

Hinkelien Terpstra

Hinkelien Terpstra

Manager klantenservice

088 25 50 123 
hinkelien.terpstra@fieber.nl

John Splinter

John Splinter

Order Management

088 25 50 126
john.splinter@fieber.nl

Linda de Jong

Linda de Jong

Esther Lakerveld

Esther Lakerveld

Marketing medewerker

088 25 50 113
esther.lakerveld@fieber.nl